آیا به شغل و موقعیت خود افتخار می کنید؟
آیا واقعا عاشق خود و تواناییهایتان هستید؟
آیا بخشی از فروش هست که در آن احساس ضعف می کنید؟

و یک سوال اساسی تر :

آیا فروش و فروختن برای شما کاری طاقت فرسا و دشوار به نظر می رسد؟

 

این سؤالات از جمله سؤالات بسیار اساسی و مؤثر در روند فروش، رشد و توسعه کسب و کار هر فروشنده ای است.

بسیاری از مردم باور دارند که فروش  کاری دشوار و طاقت فرساست اما اگر به صورت دقیق، علم و مهارت فروش را بیاموزید نه تنها هیچ سختی و مشقتی در فروش وجود ندارد بلکه یکی از مفرح ترین و پولسازترین مشاغل دنیاست.

 واقعیت این است که تا فروش صورت نگیرد و تا فروشنده اقدام به فروختن کالاها و اجناس ننماید هیچ یک از کارهای قبل از آن چه در چرخه تولید و چه در توزیع کالا یا نحوه شکل گیری آن خدمت به ثمر و نتیجه نخواهد رسید و در واقع حیات بیشتر صنایع به فروش و فروشندگان وابسته است.

هر فروشنده باید آگاه باشد که فروختن و باور به فروش در ابتدا از قلب او آغاز می شود و تا زمانیکه این باور و اعتقاد عمیق قلبی در او شکل نگیرد، نمی تواند به مشتریان و خریداران خدمات یا کالای مورد نظر خود را بفروشد.

هنر فروختن زمانی آغاز می شود که دست اندازهای درونی فروشنده از قبیل باورهای نادرست، ناتوانی در شنیدن کلمه ” نه ” و … به درستی شناسایی شوند و دلایل وجود این باورهای بازدارنده درونیِ فروش ریشه یابی و اصلاح گردد.

 

عمده ترین تمایز یک فروشنده موفق با سایر فروشندگان در باورهای درونی آنهاست.

در دوره یافتن موانع درونی فروش، موانع و دست اندازهای مزاحم در زمینه فروش شناسایی و اصلاح می گردند و دانش پذیران با زمینه های درونی یک فروش موفق و نحوه ایجاد این روحیات و درونی کردن آنها به خوبی آشنا می شوند.

 

این دوره آموزشی مفید و سودمند نیز در دوره کامل نخبگان ثروت آفرین فروش به عنوان یکی از مباحث اصلی تدریس می گردد تا دانش پذیران از این مهارت کاربردی در مسیر موفقیت و ثروت آفرینی خود نهایت بهره را ببرند.