نظرسنجی خانم قاسمی | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

متن نظرسنجی خانم قاسمی - مشاور املاک

سؤال: چی شد که تصمیم گرفتید در دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” شرکت کنید؟

میتونم بگم تو سمینارهای زیادی شرکت کرده بودم. وقتی استاد در سمینار جفت‌ شش سرفصل‌ها رو اعلام کرد، من حس کردم خیلی تکنیکی است و خیلی حرف‌ها برای گفتن دارن و ما اینجا چیزهای زیادی یاد می‌گیریم و متفاوت است. حس می‌کردم برای پیشرفت و موفقیتم به یادگیری اینها نیاز دارم. تصمیم گرفتم تو دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار شرکت کنم و از تصمیمم خیلی خوشحالم.

سؤال: بنظر شما زمانبندی یکساله و فاصله یک ماهه میان جلسات زیاد نبود؟

نه. فاصله بین جلسات زیاد نبود. استاد بهروز ریاحی روز اول به ما گفت که شما به اندازه 5 سال اینجا مطلب برای کار کردن و دوره کردن دارید. واقعاً هم همینطوره. زمانی که صرف می‌کنیم برای پیشرفتمون است، و مطمئناً سال‌های دیگر ازش استفاده می‌کنیم.

سؤال: محتوای دوره و کارگاه‌ها چطور بود؟

خیلی کاربردیه، مثلاً مدیریت زمان عالیه. دوره MBTI (کارگاه شخصیت شناسی تجاری) باعث شده ما اطرافیانمون رو بهتر بشناسیم و کمتر قضاوت کنیم. دوره خلاقیت هم خیلی خوبه، کارگاه بازاریابی عصبی هم خیلی خوبه. اصلاً نمی‌تونم بگم کدوم بهتره.

سؤال: آیا این دوره آنقدر موُثر بوده که آن را به کسی پیشنهاد دهید؟

100 درصد، من هر دو فرزندم رو در دوره هفتم نخبگان ثروت آفرین کسب و کار ثبت نام کردم. هم پسرم هم دخترم. به نظرم اگر فقط 20 درصد این دوره تو زندگیشون تاٌثیر داشته باشه، برای اونها خیلی خوبه.

سؤال: در یک جمله بگویید نظرتان راجع به استاد بهروز ریاحی چیست؟

به نظرم یک جمله کمه! استاد بهروز ریاحی کسی هست که با دل و جون برای مطالب وقت میذاره، همه چی خیلی اصولی و تکنیکی است و خیلی خیلی با دل وجون برای ما زمان میذارن و نکته‌ها رو به ما آموزش میدن.

سؤال: پیام شما برای انهایی که برای شرکت در دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” تردید دارند چیست؟

استاد ریاحی خودشون این مسئله رو با اون 2 ماه گارانتی که گذاشتند، حل کردند. یعنی انقدر ایشون به این دوره مطمئن هستند که میگن 2 ماه بی قید و شرط شما میتونید تو دوره شرکت کنید، بعدش اگر دوست نداشتید، انصراف بدید، و تمام مبلغ پرداختی رو دریافت کنید. این دوره خیلی بیشتر از هزینه‌ای که براش می‌پردازید، ارزش داره.

سؤال: فکر می‌کنید این دوره یکساله می‌تواند موفقیت شما را تضمین کند؟

استاد روز اول گفتند ما مطالب رو به شما میدیم، ولی اگر شما این مطالب رو عملی نکنید و براش وقت نذارید، مثل این میمونه که یه تردمیل داشته باشید، اما بذاریدش گوشه خونه و ازش استفاده نکنید. من مطمئنم اگر این مطالب رو بیشتر براش وقت بذارم پیشرفت و موفقیت خیلی خوبی خواهم داشت.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات