نظرسنجی آقای فراهانی | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

متن نظرسنجی آقای فراهانی - سازنده بوسترپمپ‌های آبرسانی و آتش‌نشانی

سؤال: چی شد که تصمیم گرفتید در این دوره شرکت کنید؟

همیشه علاقه داشتم به اینکه یک رشد بهتر داشته باشم. من از طریق برادرم معرفی شدم، اول قرار بود که بعد از دوره ایشون، من ثبت نام کنم ولی بعد از گذشت یک جلسه اصرار داشتند که من هم تو همون دوره ثبت نام کنم.

سؤال: زمانبندی یکساله این دوره به نظرتون چطور بود؟

اولش فکر میکردم یکسال زمانه زیادیه، حداقل یک هفته در میان بهتر بود، ولی وقتی خودم در گیرشدم با قضایا، متوجه شدم عمق مطالب زیاده وباید کار بشه روش و برای ایجاد تغییر در بعضی موارد سالها زمان می‌بره، اگر هم بیشتر باشه، توجه کم میشه.زمانبندی، زمانبندیه خوبه.

سؤال: کدام گارگاه برای شما مفیدتر بود؟

گارگاه MBTI (گارگاه شخصیت شناسی تجاری)، چون علاوه بر کار شناخت نقاط ضعف وقوّت خودم بود.کمک کرد تو روابط کار و خا‌نواده.جلسه دوم که اولین جلسه من بود، خیلی بهم چسبید مسائلی که دنبالش بودم تونستم پیدا کنم. بعد از اون کارگاه باور بود، باورهای سازگار و ناسازگار.

سؤال: نسبت به قبل از دوره چقدر تغییر داشتید؟

در خیلی چیزها تغییر ایجاد کردم، اولش تغییره باعث شد سرعتم کندتر بشه، اما قضایا رو عمقی تر میبینم و در بعضی موارد حساسیتم رو بیشتر کردم، و در بعضی موارد دیگر کمتر کردم. در بعضی موارد مسیرم عوض شده و180 درجه تغییر جهت دادم. همچنین به گفته خانمم؛ در مسائل خانوادگی نیز تغییر کردم.

سؤال: اگر به عقب برگردید باز هم این دوره را انتخاب می کنید؟

قطعا این کارو انجام میدم.

سؤال: پیام شما برای آنهایی که تردید دارند چیست؟

هزینه دوره برام هزینه پایینی نبود، به راحتی نتونستیم پرداخت کنیم مخصوصاً اینکه با برادرم بودم. اگر نیاز واقعی باشه خواه نا خواه پولش جور می کنیم، من اینجوریم.بعد از دو جلسه که بیاین محدودیتهای ذهنی برداشته می‌شه. و دوره جدید شامل گارانتی کامل کل جلسه است.

سؤال: نظرتان راجع به استاد بهروزریاحی چیست؟

ایشون خیلی مسلط هستند و علاوه بر اطلاعات، فن بیان وانتقال خوبی دارند.مثال‌هایی که میزنند مطالب رو ملموس میکنند. با توجه به این که دست زیاده و کلاس تقلبی زیاد شده، اما استاد بهروز ریاحی نگاه مثبت،  و همچنین دید خیرخواهانه و برد_برد دارد.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات