نظرسنجی آقای خوشنام | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

متن نظرسنجی آقای خوشنام - واردات و پخش لوازم دکوری

سؤال: چی شد که تصمیم گرفتید در این دوره شرکت کنید؟

با توجه به اینکه خوب کار می‌کردم، با اینکه شاید پول هم در می‌‌‌‌آوردم حالم خوب نبود، یعنی اصلا بارها به پرسنلم، حتی به همسرم می گفتم، که هیچ موقع حالم خوب نبود. بعدها با یکی از دوستان روبه رو شدم. که ایشون در بحث کاری کمکم می کردند، در قسمت حسابداری فرد موفقی هستن. بعد راهکار خواستم ازشون، پیشنهاد شرکت در یه سمیناری را داد. با هم در سمینار شرکت کردیم و من از اونجا شده که به نتایجی رسیدم. از همون جا شروع شد که من با این کلاسها آشنا شدم. و خدا رو شکر حال دلم خوب شده . بعد از گذشت این مدت حالم خیلی بهتر شده. یعنی اون حس خوب روتجربه کردم.

سؤال: اینجا چه چیزی دریافت کردید؟

کلاسها که شرکت کردم راهکارهایی رو استاد به من گفتند و یاد دادن، و همین جا ازشون تشکر می کنم. عملیش کردم. شاید حالا از صد در صد راهکارهایی که ایشون به من یاد دادند، صد ‌‌‌درصدش رو اجرایی نکردم ولی با همون چیزی که من اجراییش کردم به نتایج بسیار خوبی رسیدم.

سؤال: زمان بندی دوره نخبگان چطور بود؟

زمان بندیش خیلی عالی بود، به خاطر اینکه تو پنج شنبه و جمعه یکسری مطالب رو یاد می‌گرفتم که نیاز داشتم که اجرایشون کنم. و فاصلۀ بین این ماه تا ماه بعد یه فاصله ای بود که این مطالب رو هی مرور می‌کردم. هی به ذهن خودم می آوردم. عرض کردم تو این فاصله شاید یک سری کوتاهی ها از جانب من می شد ولی از 100 در صد مطالب 10 درصدشم که اجرایی کرده باشم به این حال خوب رسیدم. حالا چه برسه که قدم به قدم اینها رو اجرایی کنم.

سؤال: کدام کارگاه برای شما مفیدتر بود؟

اون بحث موفقیت پایدارش برام خیلی خوب و مهم بود. اون مبحث شخصیت شکست ناپذیرش برام فوق العاده بوده. و اینکه تو جلسۀ اول باورها و دست اندازهای ذهنی، به این باور رسیدم که واقعا هر چیزی که بخوام خدا بهم میده. فقط باید ذهنم و خودم رو آمادۀ دریافت اون بکنم. واقعا توی اون باورها به نتیجه های خیلی خوبی رسیدم. یعنی به جرات بگم من در عرض 3 تا 4 ماه خیلی تغییر کردم. و اون هم فقط به خاطر باورهام بوده و همین جا تشکر میکنم از استاد بهروز ریاحی و تیمشون.

سؤال: در طول دوره چقدر تغییر داشتید؟

توی نوشته هام هست ده تا هدف بزرگ توی زندگیم داشتم. و برای رسیدن به اونها خیلی قدم بر می داشتم. و اینکه الان به جرات میتونم بگم تا آخر سال 96 به ده تا هدفم خواهم رسید. یعنی قطع بر یقین، اینکه من دارم میگم خدمتتون شاید تو فاصلۀ این یکی دو ماهه بستر این رو فراهم کردم، و به دو تا از هدفهای خیلی بزرگم که توی مبحث کاری، تجارت خودم و دفتر زدن تو چین و همچنین تهران بود، با ناباوری به این هدفها رسیدم. بعد از این ، دیگه بستگی به این دوتا هدفم داره که یکی یکی خودشون میان دیگه.

سؤال: اگر به عقب برگردید بازهم این دوره را انتخاب می کنید؟

برگشت به عقبش رو قطعا؛ چون من یه نیازی داشتم تو این کلاس ها اومدم شرکت کردم و هیچ موقع حرف اون دوستم که من رو به این کلاسها معرفی کرد فراموش نمی کنم. ایشون با شناختی که نسبت به من داشتند و اطمینانی که  از این کلاسها  داشتند یک کلمه به من گفتند که با توجه به شناختی که به تو دارم، و این کلاسها رو خودم سپری کردم، قطع به یقین آخر سال نتیجۀ خیلی خوبی خواهی گرفت، و من به همین باور اومدم و اجرایی کردم مطالب رو، و خدا رو شکر راضی هستم از این وضعیت. مطمئن باشید دوره های بعدی رو برای اینکه مرور بشه و برای اینکه به روز بشم شرکت خواهم کرد. و عزیزترین کسان خودم رو که احساس کنم که نیاز به این کلاسها دارند رو قطعا معرفی خواهم کرد به این کلاسها، و قسمت مالی رو هم خودم تضمینشون میکنم. با این قاطعیت!

سؤال: نظرتان راجع به استاد ریاحی چیست؟

فقط اینو میدونم که به لحاظ مالی و شخصیتی انسان خیلی بزرگی هستند. من نیاز مالی برای این کلاسها درونشون نمیبینم. ولی میدونم که یه رسالت خوبی دارند. و اون رسالته خیلی مهمه. یه شعاری دارند در مورد ایرانی آباد و ایرانی ثروتمند. که ایشالا بتونم منم سهیم باشم. که رسالتی مثل رسالت استاد رو داشته باشم.

سؤال: فکر می کنید ایشان صلاحیت تدریس در این حوزه را دارند؟

من خارج از این کلاسها خیلی مشاوره و راهنمایی از ایشون گرفتم. و بله ایشون فوق العاده هستند. و همین جا ازشون تشکر میکنم. به خاطر اینکه ایشون باعث تغییر زندگی من شدند.جایی رسیده بودم که اصلا نیاز داشتم  به این حرفا و آموزشها و شرکت دراین دوره ها، من به نتیجه رسیدم. و هیچ موقع محبت ایشون رو فراموش نخواهم کرد.

سؤال: پیام شما برای آنهایی که تردید دارند چیست؟

بحث مالیش رو که استاد یه سری راهکارها رو گذاشته. و قدم اصلی اینه که شما بخواهید تغییر کنید. بخواید این آموزش ها رو یاد بگیرید. و به عنوان کسی که اومدم دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” رو گذروندم به جرأت میتونم بگم که پول دوره هم مثل پول خونه یا ازدواج میمونه خودش جور میشه. و مهم اون دستاوردی که از این کلاسها بدست میاریمه. که در برابر اون چیزهایی که شما پیدا میکنید واقعا ناچیزه. یعنی اصلا هزینه ای پرداخت نکردید.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات