نظرسنجی آقای جراح زاده | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

نکات مصاحبه با آقای جراح زاده - فروشنده تجهیزات مکانیکی:

سؤال: چطور با این دوره آشنا شدید و چرا انتخابش کردید؟

خب قطعا توی بازار امروز نیاز هست که آدم دانش بیشتری نسبت به دانش کسب و کار داشته باشه. و من هم چون این نیاز رو در خودم احساس میکردم. از قبل تو ذهنم بود، که این دوره ها رو شرکت کنم، ولی خب خوشبختانه با این مجموعه آشنا شدم، که خدا رو شکر جوابم رو دارم میگیرم.

سؤال: آموزش ها چطور بوده و چه تاثیری در روند کار و زندگی شما داشته؟

قطعا، آموزش ها واقعا تو زندگی من تو این چند ماه از ابتدا تا الان، گذشته زندگی من رو واقعا تحت تأثیر خودش قرار داده. من جز اون 80 درصد کم اهمیت جامعه بودم. ولی خوشبختانه الان دارم نزدیک میشم به اون بیست درصد ثروتمند جامعه.

سؤال: کدامیک از کارگاه ها برای شما جذاب تر و کاربردی تر بوده؟

خب واقعا همۀ این کلاسها مکمل هم هستند، قطعا MBTI خیلی تاثیر داشت زبان بدن رو میدونستم نه قدری که میشه اینجا دریافت داشت. اینجا برای من خیلی جالب بود. الان حضور ذهن ندارم واقعا چون اینها نهادینه شد برای من وقتی که من میرم پیش مشتری خود به خود اینها توی بدن  و توی افکار من و کلامم نمایان هست.

سؤال: یعنی این آموزش ها در ناخودآگاه شما نهادینه شده؟

صد در صد، من قطعی دارم میگم من اصلا وارد جایی میشم که بخوام یه چیزی رو بفروشم، بعد از این که دیالوگم تموم میشه اون فرد متوجه میشه که با یه نفری سر و کار داره که حتی میتونه ازش مشاوره بگیره برای کار خودش.

سؤال: به نظر شما زمانبندی یکساله برای دوره طولانی نیست؟

نه قطعا، بسیار زمان بندی عالی هست. بعد دوره  مطالب باید بیاد توی ضمیر ناخودآگاهت بشینه که بتونیم عملیش کنیم. برای من واقعا موثر بود، چون من بلافاصله حتی بعد از کلاس که میرم. میرم کار فروشم رو انجام میدم، پس میشینه توی ذهن من و اون تایمی که وقت دارم تا کلاس بعدی تکرارش میکنم. ضمن اینکه آموزش رو توی ماشین باز هم تکرار و گوش میکنم.

سؤال: به نظر شما این دوره مناسب چه کسانی است؟

هرکی تو کار فروش هست که مستقیم با فروشنده در ارتباط است، حتما تاثیر گذاره.

سؤال: نظرتان در مورد هزینۀ دوره؟

هزینۀ دوره معقول است. من روز اولی که اومدم سمینار فقط با یک پیامک آمدم. هیچ زمینه و هیچ پیش فرض قبلی ای نداشتم و پیامکم رو باز کردم و تصمیم گرفتم در سمینار شرکت کنم. همون جا که سمینار تمام شد ثبت نامم رو انجام دادم، خوشبختانه پول دوره با آموزش هایی که بهت میدن به راحتی در می آید. من هیچ مشکلی بابت این قضیه تا الان نداشتم.

سؤال: شعار دوره را تایید میکنید؟ یکسالی که مابقی عمر شما را تضمین می کند.

من بهش رسیدم هنوز دوره تموم نشده میگم، واقعا دارم میرسم به اون 20 درصد جامعه. قطعا همین جوریه.

سؤال: سخن پایانی؟

جامعه داره به سمتی میره که هوشیار شدن مردم و بازار قدیم دیگه جایی برای کار نیست. و اگر به روز نشیم قطعا شما عقب می افتین و حتماًحتماً جامعه با روشهای جدید اگر پیش برود، می تونین زندگیتون رو بهتر کنین.

من یک جمله بگم، تو این بازاری که من خودم میرم سر میزنم به مشتری هام، بلاء استثناء همه از بازار ناراضی هستند. ولی من به همون افراد ناراضی می فروشم. چون یاد گرفتم چه جوری بفروشم.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات