نظرسنجی خانم نظری | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

متن نظرسنجی خانم نظری-سر پرست و سهامدار نمایندگی فروش کامیونت

سؤال: چه نیازی شمارا به شرکت در این دوره تشویق کرد؟

قطعاً دوستانی که تو کار فروش و مدیریت فعال هستند، میدونند دنیا به نحوی است که هر لحظه استراتژی ها و روش‌های مدیریتی در حال تغییر است. افرادی که می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی در بیزینسشون به موفقیعت برسند نیاز است به یک سری منابع و سورس هایی دست پیدا کنند، چه چیزی بهتر از دوره تکمیلی که همه چیز رو کنارهم گذاشته وبه نتیجه کاملی میرسونه.

سؤال: محتوای آموزشی رو چطور ارزیابی می‌کنید؟

در ابتدا از استاد بهروز ریاحی ممنونم.محتوای آموزشی خیلی جامع و کامل بود،دقیقاً به قسمت‌های اصلی اشاره کرده بود.

سؤال:نظرتان راجع به زمانبندی یکساله دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب وکار” چیست؟

وقتی انسانی بخواهد تغیییر در خودش و بیزینسش ایجاد کند. با یک ماه دو ماه امکان پذیر نیست، زیرا تا به این سن با عادات غلط رشد کردیم، و این شده چیزی که به صورت روزانه انجام میدیم. اگر بخواهی تغییر ایجاد کنی، باید این تغییر به صورت طولانی باشه، حداقل زمان ممکن یک ساله، که ما الان در مرحله آموزش هستیم، بعد از اون باید خودتون به خودتون آموزش بدید.تا به نتیجه مثبت برسیم. دوره نخبگان ثروت آفرین کسب وکار زمانبندیش برای آموزش و بازیابی اطلاعات است.

سؤال: قبلاً در مورد قیمت دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” چطور فکر میکردید؟

قطعاً اطلاعاتی که گرفته میشه باید هزینه ای در قبالش داده بشه. قطعاً دوره های مشابه هست. من و دوستان قبل از شرکت در دوره قیمت هارو برسی کردیم. بنا به قیمت سورس ها باید تطابق داشته باشه، در قبال مبلغی که داده می‌شه در ازاش چیزی دریافت شه.به نظر بنده نسبت به مبلغی که دادم مطالب بیشتری دریافت کردم، این موضوع برای من قابل قبول بود.

سؤال: تا الان چقدر نسبت به قبل از دوره تغییر کرده‌اید؟

واقع بینانه بگم،بین 60 تا70 در صد پیشرفت داشتم.

سؤال: نظرتان در مورد میزان تخصص و صلاحیت تدریس استاد بهروز ریاحی چیست؟

بهتون توصیه می‌کنم خودتون تجربه کنید.برای من اطلاعاتش خیلی مفید بود. فقط اطلاعات تئوری نیست، و مهم اینه که ما چطور اطلاعات رو در زندگی عملی کنیم و این رو ایشون به ما یاد دادن، کسانی که می‌خواهند در مدت زمان کوتاه پیشرفت کنند، تلاش بسیار می کنند و به نتیجه دلخواهشان نمی‌رسند، و دلیلش رو نمی‌دونند، اینجا مکانی است که می‌توان این دلایل رو پیدا کرد.دوره فوق العاده ای بود. در یک سال چندین مقام برای شرکتمون کسب کردیم و تونستیم رتبه اول و دوم در کشورمون رو داشته باشیم. به شخصه برای بیزینسم خیلی خوب بود، همچنین در پیشرفت ومهارتم خیلی مؤثر بود.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات