نظرسنجی آقای تیموری | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

متن نظرسنجی آقای تیموری - مهندس عمران

سؤال: چه نیازی شما رو برای شرکت در این دوره تشویق کرد؟

از خیلی قبل دنبال یک آموزشی می‌گشتم، من تو بحث بازار وفروش شناختی نداشتم، و پیگیر بودم ضعف‌هام رو برطرف کنم، تا بتونم رشد کنم، طبق پیگیری هایی که انجام دادم موفق شدم بادوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار آشنا بشم.

سؤال: چرا دوره نخبگان ثروت آفرین کسب وکار استاد بهروز ریاحی را انتخاب کردید؟

دلیل اصلیش این بود که: به این نتیجه رسیدم، تمام پارامتر‌هایی که مد نظرم بود، دراین دوره هست.طبق برسی‌هام نسبت به دوره های دیگرکامل‌تر بود.

سؤال: نظرتان راجع به زمانبندی یک ساله چیست؟

برای یک تغییر بزرگ باید وقت گذاشت. من سی و اندی سن دارم، تا به این حال به یک سبکی زندگی کردم، ولی حالا می‌خوام تغییر کنم ولی با یک روز دو روز امکانش نیست، لازمه وقت و انرژی بزارم و تلاش کنم تا بتونم به مسیر دیگه‌ای برم.

سؤال: محتوای آموزشی رو چطور ارزیابی می‌کنید؟

فوق العاده است. یکی از چیزهای مهم چه در گذشته چه در حال اینه که هرکس بتونه شخصیت و نقاط قوّتش رو بشناسه، البته همینم از دوره یاد گرفتم. من خیلی دنبال این بودم که ضعف‌هام رو بشناسم وبرطرفش کنم. خیلی هم تلاش کردم وبه نتیجه نرسیدم. این دوره با آموزشهای استاد بهروز ریاحی کمک کرد تا نقاط ضعف و قوّتم رو بشناسم.با تلاش و زوم کردن به مسائل تا به حال تونستم تغییراتی داشته باشم و انشاالله از این به بعد هم بتونم ادامه بدم وبه نتیجه دلخواه برسم.

سؤال: ایا تأثیر دوره آنقدر بوده که آن را به دیگران پیشنهاد بدهید؟

بدون هیچ شک و تردید.

سؤال: اگر به عقب برگردید باز هم این دوره را انتخاب می کنید؟

بازهم بدون هیچ شک و تردیدی.

سؤال: نظرتان در مورد میزان تخصص وصلاحیت تدریس استاد بهروز ریاحی چیست؟

ایشون تمام قوانینی که آموزش میدهند، در رفتار، زندگی و کارشون دیدم.با توجه به اینکه مدرک تحصیلی‌شون دکتری است، وتجربه ای که داشتن روی جزئیات آموزش دقت کردند. استاد تیپ شخصیت افراد رو میشناسه، مثال‌ها و آموزشها بر این اساس چیده شده، تا هر کس با هر تیپ شخصیتی بتواند بهره کافی رو ببرد.

سؤال: به نظرتان این دوره مناسب چه افرادی است؟

از نظر من این دوره برای تمام اقشار مفید است، چون در رابطه با شناخت و روابط است. و سؤال این است چه کسی به خودسازی و آموزش نیاز ندارد؟

یک مثالی که می‌تونم بزنم برای این قضیه اینه که؛ در دوران گذشته پادشاهان به فرزندانشان، که قرار  بود جانشینشان بشود آموزشهایی متناسب با مسائل مربوط به آنها داده می‌شد. ما نیز قراره یک امپراطوری داشته باشیم، در زندگی و کسب وکارمون، و آموزش‌ها نیز به همین صورت است. البته بروز و در سطح بالا.

سؤال: برای آنهایی که تردید دارند چه پیامی دارید؟

حرف من به دوستان اینه، ما یک عمر که بیشتر نداریم، حالا اگر مکث کنیم و بشینیم که اتفاقی بیوفته، هیچگاه اتفاقی نمی‌افته. هر چیزی رو باید ارزشش رو پرداخت کنیم. برای اینکه رشد کنی باید وقت و هزینه بزاری، با کمی برسی می‌بینی در قبال این دستاورد، هزینه و زمان زیادی نخواهی داد، و ارزشش را دارد.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات