نظرسنجی آقای سلیمانپور | دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار

متن نظرسنجی آقای سلیمان پور - فعال در صنف ابزارآلات ساختمانی

سؤال: چطور با این دوره آشنا شدید و انتخابش کردید؟

حدود یک سال پیش یکی از دوستان که در صنف خودم کار میکرد پیشرفتهای خوبی در کارش میدیدم، از اون جایی که من خیلی علاقه به پیشرفت در طبقات جامعه داشتم، و پیگیر بودم، تا اینکه دوستمون پیشنهاد شرکت در سمینار استاد بهروز ریاحی رو داد، منم از اون جایی که کنجکاو بودم، در سمینار شرکت کردم، بعد  یک دوره کوتاه مدت آمدم خیلی راضی بودم، و در نهایت در “دوره نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” ثبت نام کردم. واز دوره استفاده کردم.

سؤال: از دوره های مشابه اطلاع داشتید؟

اطلاع داشتم دوره هایی برگزار میشه، فقط فیلم هایی دیده بودم ولی شرکت نکردم.ولی چون تجربه عملیش رو دیده بودم در یکی از شاگردان استاد بهروز ریاحی ، بخاطر همین میل بیشتری پیدا کردم که در دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” شرکت کنم.

سؤال: طی این مدت، آموزشها چقدر در کار و زندگی شما مؤثر بود؟

همه ما تو زندگی نقاط ضعف و قوتی داریم، وقتی تو کلاس مطالب می‌خوندم حس می‌کردم مطالب می‌دونم، ولی راهکاراشو بلد نبودم تا در زندگی عملیش کنم. من در این دوره نقاط ضعف و قوتم رو پیدا و برطرف کردم، ، و این خیلی مهمه برام.

سؤال: نظرتان در مورد بازه زمانی یک ساله دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” چیست؟

از لحاظ برنامه‌ریزی عالی، یعنی برنامه ریزی که شده برای ما به این صورت که یک مطلبی رو میخونیم، و یک ماه وقت داریم روش تمرین کنیم.همه اینها بر می‌کرده به میل و تلاشمون به این‌که چقدر علاقه به پیشرفت داریم؟ اگر این مسائل رو من کاور بدم، براحتی می‌تونم حتی مسائل پیرامون زندگی نه فقط تکنیک های کار و بیزینس، مسائلی  که من دریافت کردم که حتی زیر ساختهای اجتماعی و رفتاریم بوده. و خودمو شناختم، و زمانیکه خودمو شناختم تازه فهمیدم چه کاربردی می‌تونم تو جامعه داشته باشم.

سؤال: کدام یک از کارگاه ها برایتان جذاب‌تر و کاربردی‌تر بوده؟

گارگاه موفقیت پایدار، چون در این گارگاه یاد می‌گیریم به اوج رسیدن مهم نیست، در اوج ماندن مهم است.خیلی هامون به اوج می‌رسیم ولی نمی‌تونیم تو اوج بمونیم.مهم اینه که ما زیر ساختامون رو درست کنیم.

سؤال: این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

چه خانه‌دار، چه مشغله دار.حتماً نقاط قوّت که من دارم برای خیلی ها ضعفه، این دوره همه نقاط رو در نظر می‌گیرد، مطالب زیرساختی، تکنیکال فروش، خودشناسی….و با حضور در دوره می‌تونند این از این مطالب بهره ببرد.

سؤال: نظر شما در مورد هزینه دوره؟

بر می‌گرده به شور و اشتیاق هر کس، افرادی که اشتییاقی برای پیشرفت و زندگی ندارند، شاید دیدگاه سنگینی به هزینه داشته باشند.من با دید این که صد برابرش رو بر می‌گردونم به هزینه نگاه کردم.

سؤال: شعار دوره: “یکسالی که ما بقی عمر شما را تضمین میکند” را تأیید می‌کنید ؟

اگر مستمر باشیم در دوره “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” حتماً صد در صد جواب میگیرید.

سؤال: سخن پایانی؟

این دوره حتی برای کسانی که سنین بالا و وضع مالی خوبی دارند مفید است. و می‌تونیم با چشم بازتر ببینیم، من کسانی رو دیدم که فکر می‌کنند چون سن بالایی دارند نیاز به این دوره ندارند، ولی ما تا روزی ک چشم از دنیا نبندیم داریم زندگی می‌کنیم.من خودم خانواده ام رو آوردم در این دوره. یک آدم موفق است که می‌تواند ثروتمند شود.

نظرات دیگر دانش آموختگان

محصولات