نخبگان فروش و بازاریابی

نخبگان فروش و بازاریابی

کدام یک، نوابغ یا نخبگان فروش و بازاریابی؟

 

همان‌طور که می‌دانیم کلمه “نوابغ” جمع مکسر کلمه “نابغه” است و در سطح جامعه این صفت به افرادی که عملکرد بهتر و مؤثرتری در راستای رسیدن به اهداف شخصی خود دارند تعلق می‌گیرد.

مطالعات و تحقیقات پژوهشگران  نشان می‌دهد که در افراد عادی نیم‌کره چپ، مسئول پردازش امور منطقی  و ریاضی  و نیمه کره راست، مسئول پردازش امور احساسی، هنری و درک آنهاست  و این حالت در افراد می‌تواند با توجه به راست‌دست و چپ‌دست بودن آن‌ها متفاوت باشد اما نوابغ  این ویژگی منحصربه‌فرد را دارا هستند که نیم‌کره چپ و راست مغز آن‌ها به‌صورت همزمان امکان کار روی یک موضوع مشخص را دارد.
فقط مغزه یک نابغه می‌تواند در پیرامون یک موضوع مشخص با دونیم‌کره پردازش اطلاعات انجام دهد و این خاصیت کاملاً ژنتیکی می‌باشد. این افراد در جامعه‌های مختلف بین ۰٫۲ تا ۰٫۶ درصد از جمعیت کل  را شامل می‌شوند که به نسبت کل جمعیت بسیار نادر هستند.

حال سؤال اینجاست که : آیا هرکسی می‌تواند نابغه باشد؟

اما نخبگان فروش (بازاریابی) افرادی هستند که از نظر ویژگی‌های مغزی و انسانی مشخصاتی معمولی دارند ولی با داشتن ذهنی نواندیش و مثبت نگر تمامی عادات رفتاری نوابغ (تفکر خلاق) را در خود ایجاد می‌کنند و با تجربه کردن پیرامون اهداف شخصی خود، به سطوح بالا  یا ۴% بالای جامعه که ویلفر پارتو (راز موفقیت انسان های بزرگ) محقق ایتالیایی کاشف نظریه پارتو آن‌ها را اقلیت پر اهمیت و پر درآمد می‌خواند می‌رسند.

این افراد هیچ ویژگی ژنتیکی خاصی نسبت به دیگر افراد جامعه خود ندارند اما با ایجاد ویژگی‌های (ذهنی و رفتاری نوابغ) خود را از دیگر افراد اجتماع خود متمایز می‌کنند .

در این راستا موسسه نواندیشان ثروت آفرین پیشگام دوره نخبگان ثروت آفرین فروش را بر اساس ایجاد عملکرد نوابغ (از نظر ژنتیکی) در افراد عادی جامعه  و بر اساس آخرین یافته‌ها و تحقیقات روز دنیا در حوزه موفقیت فردی و سازمانی، برای ایجاد ثروت پایدار و کارآفرینی با توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی کشور عزیزمان ایران، طراحی و بومی‌سازی نموده است تا برای تمامی افراد جامعه با هر سطحی از تحصیلات،  قابل‌ درک و استفاده باشد .

باشد تا دروه نخبگان ثروت آفرین فروش همان‌طور که تا به حال نتایج بسیار مثبتی برای شرکت‌کنندگان و دانشجویان خود داشته است، بتواند سطح کیفی زندگی و عملکردی تمامی ایرانیان مشتاق موفقیت و کارآفرینی را بهبود بخشد .

سؤالی مهم :

چرا، نخبگان ثروت آفرین فروش؟

زیرا امروزه در تمامی جوامع، چه جوامع تولیدی و چه جوامع مصرفی، مسئله و چالش اصلی کلیه تولیدکنندگان و ارائه‌کنندگان خدمات، فروش یا ارائه کالای خود به مصرف‌کننده می‌باشد و اگر شما بتوانید، کالا یا خدمت خود به بهترین و بیشترین میزان عرضه کنید. قطعاً با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تولید و تأمین کالا یا خدمت خود، کمترین چالش را خواهید داشت و به‌ صورت خودکار تولید در سطح جامعه افزایش خواهد یافت.

فرقی نمی‌کند که شما تولید کننده باشید یا فروشنده یا عرضه کننده خدمات، اگر اصول حاکم بر فروش را بدانید به‌ سرعت درآمد شما و در نتیجه فروش بهتر افزایش قابل توجهی خواهد یافت و این موضوع هدف دوره نخبگان فروش می‌باشد.

در این راستا ما فروش (بازاریابی) را ارائه هرگونه کالا یا خدمت به افراد یک جامعه در جهت بهبود سطح کیفیت زندگی افراد آن جامعه در مقابل دریافت مبلغی مشخص، کالا و یا خدمتی دیگر در جهت بهبود سطح کیفی زندگی خود می‌دانیم.
جهت اطلاع از جزئیات دوره نخبگان ثروت آفرین فروش به قسمت مربوط به این دوره در سایت مراجعه نمایید و یا با همکاران ما در موسسه نواندیشان ثروت آفرین تماس حاصل فرمایید.

سالی که مابقی عمر شما را تضمین می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید