مشاوره راهکارهای افزایش فروش

اگر کسب و کاری را شروع کرده اید و مشتریانی دارید، بنابراین فروش شما قابل افزایش است. نکته مهم آن است که از روش‌های مناسب برای افزایش فروش استفاده کنید. بعضی از این روش‌ها بلافاصله فروش را افزایش می‌دهند.

اما قبل از هر کاری باید به این نکته توجه کنیم که در بازار واقعی تغییرات اصلی و کلی در رفتار خرید مصرف کننده ها اتفاق افتاده است. تا چند سال پیش به دلیل بیشتر بودن حجم  تقاضا برای خرید کالا و یا خدمات در بازار، به نسبت عرضه کالا یا فروشندگان شما هر کالا یا خدمتی که داشتید به راحتی و یا با کمی تبلیغات بفروش می رسید.

اما امروزه به دلیل کاهش یا ثابت ماندن حجم تقاضا برای خرید کالا یا خدمات و همزمان افزایش بسیار زیاد عرضه کنندگان و فروشندگان میزان فروش بسیار کم شده و در این میان رفتار خرید مصرف کنندگان هم تغییر کرده است.

اگر شما چند سال پیش قصد خرید کالا یا خدمتی را داشتید حتماً به بازار و دیدن مغازه های عرضه کننده آن محصول می رفتید اما امروز چه کار می کنید سریعا در اینترنت و شبکه های اجتماعی شروع به سرچ و گشتن برای کالا و محصول خود خواهید نمود، بدون اینکه ار منزل یا محل کار خود خارج شوید.

در نتیجه این روزها فروشندگانی می توانندخوب بفروشند که نحوه فروش خود را با قوائد حاکم بر بازار این روزها هماهنگ نمایند در جهت رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان گرانقدر در موسسه نواندیشان مشاوره افزایش فروش بر اساس تغییر ساختارهای بالا در بازار و مدل فروش انجام میگردد و در جلسات مشاوره طبق توضیحات اولیه در بخش مشاوره راه کارهای افزایش فروش،

اول کسب و کار و مشتریان شما به خوبی تحلیل و بررسی میگردند و بعد برای افزایش فروش شما متناسب با جنس و ماهیت جامعه هدف به شما راه کار های عملی و اجرایی داده میشود و من بهروز ریاحی به عنوان مدیر مسئول موسسه نواندیشان و مشاور و مدرس راهبردهای استراتژیک کسب و کار به شما اطمینان میدهم که در فرایندهای مشاور کلیه راه کارهای مدرن برای کسب وکار شما کنترل میشود.

و در این راستا ما بر خلاف خیلی از مشاورین و موسسات مشاوره دهندۀ دیگر قبل از زمان مشاوره وجه دریافت نمی کنیم و در پایان جلسات و در صورت رضایت مشاوره گیرنده وجه مشاوره را دریافت می کنیم

جهت تعیین وقت برای مشاوره تخصصی افزایش فروش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید و با با دفتر موسسه جهت تعیین وقت مشاوره خود تماس بگیرید.

فرم مشاوره راهکارهای افزایش فروش

  • لطفا کد شهر را وارد نمایید.