همانطور که می دانیم همه انسانها بیشتر از یک‌زمان ندارند و آن زمانِ حال یا اکنون است.

زمان منبعی ضروری و غیرقابل جایگزینی برای موفقیت و ارزشمندترین دارایی شماست، نمی‌توان آن را پس‌انداز کرد یا زمان از دست‌ رفته را بازیافت.

هر کاری که باید انجام دهید نیازمند زمان است و هر چه از زمان خود بهتر استفاده کنید، موفق‌تر خواهید بود و پاداش‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

تمام محققین باور دارند که زمان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌هایی است که در اختیار انسان قرار داده‌ شده و این طلای ناب یکی از سه رأس مثلث نتایج نیز هست.

و همچنین نتایج تمامی پژوهش ها و مطالعات صورت گرفته در حوزه موفقیت شخصی و سازمانی به‌صورت متفق‌القول بیان می کند که هر فرد و یا سازمانی که عزم موفقیت و پیروزی دارد، باید بتواند از زمانِ حال، بهترین بهره‌برداری و استفاده بهینه را انجام دهد.

زمان با ارزش‌ترین و نایاب‌ترین دارایی انسان است و تمامی انسان‌های موفق به دنبال استفاده بهینه و روش‌های کنترل آن هستند.

 کلید مدیریت زمان و پیش‌نیاز اصلی جهت استفاده از زمان حال و زندگی در لحظه ابدی اکنون، داشتن اهداف مشخص، مکتوب، زمان‌بندی‌شده با چرایی قوی است و در این راستا داشتن انضباط شخصی مهمترین راه رسیدن به مدیریت زمان است.

توانایی شما در مدیریت زمان به‌عنوان مدیر به‌ اندازه هر کار دیگری، تعیین‌کننده موفقیت یا شکست شماست.

همچنین مدیریت زمان برای برخورداری از حداکثر سلامتی و بهره‌وری شخصی حیاتی است. میزان کنترلی که بر زمان و زندگی خود دارید، شاخصی مهم از میزان آرامش درونی، هماهنگی و سلامت ذهنی شماست.

احساس عدم توانایی در کنترل زمان، منبع اصلی استرس، نگرانی و افسردگی است. پس هر چه‌بهتر رویدادهای مهم زندگی خود را سازمان‌دهی و کنترل کنید، هرلحظه احساس بهتری خواهید داشت، انرژی بیشتری دارید، بهتر می‌خوابید و کارهای بیشتری انجام می‌دهید.

با استفاده از روش‌های ارائه‌شده در این کارگاه می‌توانید در هرروز کاری یک تا دو ساعت فعالیت اضافه و مفید داشته باشید و در نتیجه خروجی و بهره‌وری خود را دو برابر کنید.

موفقیت این تکنیک‌ها برای هزاران مدیر در حوزه‌های مختلف اثبات‌شده است و تا زمانی که چهار عامل معروف بهره‌وری را با خود داشته باشید، برای شما نیز موفقیت‌آمیز خواهد بود.

  با شرکت در دوره مدیریت زمان با تکنیک های اول، دوم، سوم و نسل چهارم مدیریت زمان آشنا شوید و با استفاده از ۲۲ استراتژی مدیریت روشمند زمان از به روزترین و جدیدترین روشهای کنترل زمان علاوه بر بهره وری بیشتر برای خود و کسب وکار خود، زمان بیشتری را برای حضور در کنار خانواده و سایر فعالیت های خود خواهید داشت.

و در پایان این دوره، عقربه های ساعت را در جهت رسیدن به اهداف خود تنظیم خواهید کرد.

این دوره آموزشی مفید و سودمند نیز در دوره کامل نخبگان ثروت آفرین فروش به عنوان یکی از مباحث اصلی تدریس می گردد تا دانش پذیران از این مهارت کاربردی در مسیر موفقیت و ثروت آفرینی خود نهایت بهره را ببرند.