آیا دوست دارید بدانید در ذهن طرف مقابل شما چه می گذرد؟

آیا دوست دارید بدانید افراد چه زمانی دروغ می گویند؟

آیا دوست دارید بدانید حین فروش یا مذاکرات اقتصادی طرف مقابل چه زمانی قانع شده است؟

آیا دوست دارید در جلسات و مذاکرات کاری خود همواره پیروز میدان باشید؟

همه ما دوست داریم ، روابطی مؤثر و کارآمد  با اطرافیان و خصوصا مشتریان خود داشته باشیم تا در تعامل با افراد، زنگ خطرها را قبل از اینکه به صدا در بیایند بشنویم.

همه انسان ها دوست دارند زودتر بدانند که مخاطبشان مشتاق ادامه صحبت هستند یا دیگر خسته شده.

همه ما نیازمند آنیم که در برابر افراد دروغگو و فریب‌کار  اطرافمان از مهارت هایی برخوردار باشیم تا بتوانیم از منافع خود حفاظت و دفاع کنیم.

و بتوانیم در فضایی که آن را سکوت و خاموشی می نامیم و با زبان بی زبانی تنها با آنچه «body language» یا زبان حرکات بدن و اجزای آن خوانده می شود، به خوبی احساس مان را انتقال دهیم  و معنای کلامات را انتقال دهیم.

اهمیت زبان بدن زمانی آشکار می شود که بدانیم طبق آخرین  تحقیقات روز دنیا ۵۵% از تأثیر و پیام کلام ما در حالات بدنی حرکات اندامی و استفاده از نشانه ها، سمبل ها و نوع بهره مندی ما از اشیاء نهفته یا زبان بدن است.

۳۸% در لحن، آوا و نحوه بیان کلمات ما

و فقط و فقط کلام ۷% منظور ما را انتقال می دهد.

همواره ما انسان ها با دوگونه کلام رو برو هستیم  ابتدا کلام زبانی ما که تحت کنترل بخش خودآگاه مغز قرار دارد و زبان ناخودآگاه یا زبان بدن که تحت کنترل بخش ناخودآگاه مغز ما قراردارد و از این رو این بخش خیلی از حالات و احساسات واقعی ما که تحت کنترل بخش ناخودآگاهی وجودمان است را می شناسد و نشان می دهد.

پس برای انجام یک مذاکره موفق (مذاکره برای فروش، خرید، بستن قراردادهای تجاری و …) علاوه بر اینکه باید کلام طرف مقابل مورد بررسی قرار گیرد می بایست زبان بدن و تمامی علائم غیرکلامی فرد مذاکره کننده نیز مورد توجه قرار گیرد.

با شرکت در دوره زبان بدن علاوه بر آگاهی یافتن از علایم و نشانه های غیرکلامی که نقش بسیار تعیین کننده ای در تعاملات روزمره ما دارند، با تحلیل زبان بدن مشتریان خود نبض مذاکرات اقتصادی را در دستان خود بگیرید.

این دوره آموزشی مفید و سودمند نیز در دوره کامل نخبگان ثروت آفرین فروش به عنوان یکی از مباحث اصلی تدریس می گردد تا دانش پذیران از این مهارت کاربردی در مسیر موفقیت و ثروت آفرینی خود نهایت بهره را ببرند.