سلام، من بهروز ریاحی هستم

پایه‌گذار موسسه نواندیشان

درباره بهروز ریاحی

اجازه دهید کمی درباره خودم صحبت کنم.

من بهروز ریاحی، در خانواده‌ای بازاری و اهل کسب و کار به دنیا آمدم و از همان دوران نوجوانی وارد بازار شدم و کسب تجربه کردم.

دوران تحصیل را سپری کردم و وارد دانشگاه شدم و در رشته الکترنیک فارغ التحصیل شدم. بعد از کسب تجربه در حوزه‌های کاری مختلف، به عنوان مدیر فنی کداک ایران شروع به فعالیت کردم.

آنجا بود که متوجه شدم بهترین فنی بازار هم که باشم، تا فروش ندانم، کاری از پیش نخواهم برد. کسب و کار خودم را راه اندازی کردم و کسب تجربه کردم.

برای اینکه تجربیاتم را تکمیل کنم، دوره‌های MBA و DBA را گذراندم و بعد وارد دوره‌های تکمیلی‌تر شدم اما احساس کردم هیچ کدام نیاز بازار ایران را جواب نمی‌دهند.

با گذراندن دوره‌های بین المللی اطلاعاتم را تکمیل کردم و تجربیات سال‌ها کار در بازار کسب و کار ایران را با اطلاعات آکادمیک مدیریت روز جهان تلفیق کردم تا به چیزی برسم که نیاز کسب و کارهای ایرانی را تأمین کند.

نتیجه تمام این تجربیات و تحصیلات را در دوره‌ای به نام “نخبگان ثروت آفرین کسب و کار” گردآوری کردم که رضایت 98 درصدی در پی داشت و طیفی گسترده از رضایت مخاطبین را از کاسبان تجربی بازار گرفته تا فارغ التحصیلان رشته اقتصاد شامل می‌شد.

متأسفانه سالهاست که شاهدیم اساتید حوزه انگیزش به اسم ثروت سازی و کارآفرینی دوره‌های گرانقیمتی را برگزار می‌کنند که در نهایت نه تنها دستورالعملی کاربردی و مؤثر به مخاطبین نمی‌دهد، بلکه  به دلیل ایجاد هیجان بدون زیرساخت و بدون تکنیک، عامل بازدارنده موفقیت نیز می‌شود.

بر این اساس، من، بهروز ریاحی، رسالت خودم را بر این قرار دادم که آموزش زیرساختی و کاربردی برای بازار ایران را برای صاحبین کسب و کار فراهم کرده و در اختیارشان بگذارم تا با کمک این آموزشها به ارتقای کسب و کار ایرانی کمک کرده و به خواسته قلبی خودم که رسیدن به ایرانِ آباد و ایرانیِ ثروتمند و شاد است، جامعه عمل بپوشم.

بخشی از مدارک بین المللی بهروز ریاحی

فیلم معرفی بهروز ریاحی